Bardzo polecam! Sesja została zrealizowana profesjonalnie, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Od początku czuliśmy się swobodnie i zaopiekowani, a cały proces przebiegł bez stresu. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, zdjęcia wyszły świetnie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i na pewno wrócimy przy kolejnej okazji.